Stock Rank: Která fotka je úspěšnější?

Společnost Dreamstime připravila pro všechny registrované zajímavou hru. Jelikož se jedná o mikrofotobanku s prodejem fotografií a grafik pro komerční i soukromé účely, hra je z odvětví jejího působnosti. Vašim úkolem je poznat úspěšnější obrázek.

Ať už jste fotograf, grafik, či jen zvědavý návštěvník a zajímalo by vás jaký máte odhat na použitelnost obrázku, doporučuji si hru vyzkoušet. Pro fotografy je to celkem užitečný nástroj pro zjištění svého citu pro úspěšnou fotografii.
Prvním krokem pro vstup do hry je registrace na stránkách DT. Pokud dosud nemáte účet založte si jej zde (založením získáte téže vstup pro stahování fotok zdarma): registrace dreamstime Po přihlášení do účtu navštivte stránku se hrou Stock Rank. Pro přímí odkaz využijte link: Stock Rank - hra! Princip hry spočívá, že vám bude ukázáno postupně deset dvojic náhodně vybraných fotografií z databanky a grafik a vašim úkolem je kliknutím na obrázek určit, který snímek je podle vás prodávanější.

Ačkoliv si můžete myslet, že úspěšnost prodeje odhadnete dobře, tato hra vás v některých případech určitě zaskočí. Hru můžete hrát nekonečně krát a výsledky se vám stále počítají.

Osobně mě hra celkem zaujala a několikrát si svůj odhad vyzkoušel. Úspěšnost po pár hrát se pohybuje okolo 60%, což jen dokazuje, že úspěšnost fotky se těžko posuzuje. Co vy, překonáte mě?
Přeji příjemnou zábavu se hrou..
Tags: 
Facebook