DreamsTime

DreamsTime - registrace a úvod do služby

Pro všechny přinášíme podrobný návod, jak udělat první krůčky vstříc spolupráci a výdělku s fotobankou dreamstime a současně i s jejím českým referentem imagio.

První krok, který musíme udělat, je registrace na stránkách DreamsTime. Pokud dosud registrováni nejste, klikněte na níže uvedený odkaz a na webu dreamstime klikněte na „REGISTER FOR FREE“.

Program DreamsTime pro grafiky - nákup foto

Obdobně jako jinde, standardním postupem je nakoupit balíček kreditů v ceně 1$ při 20 kreditech a se slevou při vyšších objemech nákupu. Cenová struktura fotografií je zajímavá - nový soubor má cenu 1 dolar. Pokud je populární, po dosažení 100 downloadů cena vzroste na 3$, a při 500 na $5. Kromě toho nabízí fotobanka cenový program na bázi předplatného za 140$ měsíčně je možné stahovat každodenně až 10 fotografií.

Zajímavá služba

Zvláštností je sekce "in the news" věnovaná fotografiíím s tématy aktuálního mediálního zájmu.

Tags: 

Program DreamsTime pro fotografy

Prodej fotografií je složen z několika cenových programů. Jednak mohou zákazníci nakoupit "kredity" v hodnotě 1$ nebo méně v případě množstevní slevy. Navíc zde funguje i měsíční předplatné. Ceny za stažení fotografie jsou odstupňované dle levelů, závislých na počtu dosavadních stažení, což v praxi znamená že u obrázků s více než 100 staženími se cena zvyšuje na dvojnásobek.

Základní program pro fotografy

Jako fotograf dostanete 50% z každého prodeje, u předplatného 0.30$.

Tags: 

Stock Rank: Která fotka je úspěšnější?

Společnost Dreamstime připravila pro všechny registrované zajímavou hru. Jelikož se jedná o mikrofotobanku s prodejem fotografií a grafik pro komerční i soukromé účely, hra je z odvětví jejího působnosti. Vašim úkolem je poznat úspěšnější obrázek.

Tags: 
Facebook
Subscribe to RSS - DreamsTime